Рухани келісім күні

Рухани келісім күні-бұл бірлік пен кешірім, мейірімділік пен өзара түсіністік күні.18 қазанда колледжде Рухани келісім күніне арналған “Рухани келісім күні” атты дөңгелек үстел өтті.

Іс-шараның мақсаты студенттердің бойында отансүйгіштік, толеранттылық сезімін тәрбиелеу, елімізде рухани келісімді насихаттау болды.

Іс-шара контингенті 27 адамды құрады.

Дөңгелек үстел барысында студенттер мерекенің пайда болу тарихы, осы мерекенің маңыздылығы туралы айтып берді.

Іс-шара соңында білім алушылар әр конфессияның маңыздылығы мен бірегейлігін түсінді.