Құрметті талапкерлер! Сіздің назарыңызға “Есеп және аудит” мамандығы

Құрметті талапкерлер! Құрметті достар!

Сіздер негізгі мектептегі оқуды аяқтап отырсыздар және маңызды, қызықты, сұранысқа ие және жақсы төленетін қандай мамандықты тандасам екен, деген ойда жүрсіздер. Қостанай жоғары политехникалық колледж 2023 жылдың түлектерін «Есеп және аудит» мамандығын алуға шақырады.

«Есеп және аудит» мамандығының түлектері жаппай кәсіп санатына жатады. Олар барлық жерде қажет және терең бухгалтерлік есеп, экономикалық талдау және аудит, бухгалтерлік есеп дағдылары бар жоғары білікті мамандар ретінде өсудің тамаша перспективалары бар.

Жоғары колледж түлектері жоғары сапалы оқытудың және оқу орнының жоғары іскерлік беделінің арқасында облысымыздың еңбек нарығында бәсекелестік артықшылыққа ие. Қостанай қаласы мен облыстың кәсіпорындары, ұйымдары мен фирмалары колледждің болашақ түлектеріне қызығушылық танытып, дайындық сапасын жоғары бағалап, жұмыс орындарын ұсынады. Біздің көптеген түлектер қала мен өңірдің беделді кәсіпорындарында табысты еңбек етуде. Колледжге ұйымдардан «Есеп және аудит» мамандығының түлектерін жұмысқа қабылдау туралы өтініштер жиі түседі.

Нарықтық экономика жағдайында үнемі жаңа ұйымдар мен кәсіпорындар құрылатындықтан, «Есеп және аудит» мамандығы әрқашан қажет және сұранысқа ие болады. Жыл сайын еліміздің жоғары оқу орындары мен колледждері есеп және аудит бойынша мыңдаған мамандар шығаратынына қарамастан, жақсы бухгалтерлер мен аудиторлар әрқашан құндылыққа ие.

Құрметті балалар! Болашағыңызды бүгіннен ойлап, әрқашан сұранысқа ие мамандықты таңдаңыз! «Есеп және аудит» мамандығына оқуға бізге келіңіздер!

Біз сендерді күтеміз!