ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған Қостанай облысының ТжКББ білім алушылары арасында тоғызқұмалақ, шахмат және Street Workout бойынша Онлайн жарыс

8-24 қараша аралығында ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған Қостанай облысының ТжКББ білім алушылары арасында тоғызқұмалақ, шахмат және Street Workout бойынша онлайн жарыстар өтті.

Қыздар командалары арасында командалық есепте Қостанай жоғары политехникалық колледжі 99,5 ұпай жинап, 2 орынға ие болды. Тоғызқұмалақ-2 орын. Шахмат-3 орын. Street Workout-2 орын.

Ерлер командалары арасында командалық есепте Қостанай жоғары политехникалық колледжі 102 ұпай жинап, 1 орынға ие болды. Тоғызқұмалақ-1 орын. Шахмат-3 орын. Street Workout-1 орын.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз, жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Ақпаратты дене шынықтыру пәнінің мұғалімдері М. М. Жоломанов пен В. В. Шишкин дайындады