Әр түрлі, қажетті және маңызды мамандықтар туралы.

Жыл сайынғы кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында 2024 жылғы 3 сәуірде Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары М.К. Сағымбаев, А. Т. Хусаинова, а. в. Бондарева, е. т. Риженко және 2 курс студенттері Қостанай ауданының мектептеріне барды, мысалы: Тобыл қаласының №1 және №2 жалпы білім беретін мектебі, Ы атындағы жалпы білім беретін мектеп. Алтынсарина, Мичурин негізгі орта мектебі, Садчиков негізгі орта мектебі. Барлығы 205 оқушы қамтылды. Мектеп түлектері үшін көптеген қол жетімді мамандықтардың арасында саналы өмірлік таңдау жасаудың жауапты уақыты жақындап келеді.

Мектеп оқушыларымен және сынып жетекшілерімен колледждің барлық мамандықтары бойынша бейнематериалдарды көре отырып, Сұрақ-жауап түрінде жанды әңгіме өтті. Оқушылар біздің оқу орнында қандай мамандықтар бойынша дайындық жүргізіліп жатқанын, оқу және тұру үшін қандай жағдайлар жасалғанын, студенттеріміздің сабақтан бос уақытында не істейтінін, кәсіби тұрғыда қандай мансаптық өсуді күтетінін, қандай кәсіпорындарда жұмыс істей алатынын, қандай оқу орындарында жоғары білім ала алатынын және тағы басқаларын білуге қызығушылық танытты.

Мұндай кездесулер оқушыларға мамандық таңдауда шешім қабылдауға және ең маңызды және қызықты мәселелерге тоқталуға көмектеседі.

Ақпаратты оқытушылар дайындады: А. Т. Хусаинова, е. т. Риженко, М. К. Сагумбаев, а. в. Бондарева.