«Психоактивті заттарды қолданудың алдын алу»

2022 жылдың 29 қыркүйегінде Қостанай политехникалық жоғары колледжінде «Қостанай қаласының жас көшбасшылары» Қоғамдық бірлестік маманы Полякова М.Н. «Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы» ММ бұйрығымен колледждің педагог-психологы Науменко Т.В. колледж студенттері арасында «Қостанай облысының тұрғындары арасында психоактивті заттарды қолданудың алдын алу» тақырыбында семинар өтті. Бұл семинардың мақсаты психоактивті заттарды қолданудың зияны мен салдары туралы ақпараттандыру болды. Дәріс барысында студенттер саны 56 адам. Тіпті бір реттік наркологиялық тестілеуге жол бермеу және психоактивті заттарға (есірткілерге) теріс көзқарас, сондай-ақ олардың денсаулығы мен мінез-құлқы үшін жеке жауапкершілікті қалыптастыру, салауатты өмір салтын қалыптастыру дағдыларын қалыптастыру.

Ақпаратты дайындаған педагог-психолог Науменко Т.В.