Практикалық кезеңнің нәтижелері

«Электр 2024» республикалық олимпиадасы

Колледжде арнайы пән оқытушыларына арналған «Электрмен жабдықтау-2024» республикалық олимпиадасының екінші кезеңі өтті. Қатысушылар асинхронды қозғалтқышты іске қосу үшін қажетті магниттік стартерді кері қайтару үшін ұсынылған схемаға сәйкес модульдердің электрлік қосылымдарын жасады.

Олимпиада сарапшылары Евгений Викторович Водясов – «KamLitKZ» ЖШС өндірістік оқыту шебері, Андрей Владимирович Гринько, «KamLitKZ» ЖШС өндірістік учаскесінің слесарьі, Анастасия Игоревна Огаркова, электроэнергетика бакалавры, техника және технология магистрі, кафедра оқытушысы. А.Байтұрсынов атындағы ҚРУ математика және физика кафедрасы , Умаров Мәди Сапабекұлы, Қостанай политехникалық жоғары колледжінің электротехника пәндері кафедрасының арнайы пәндер оқытушысы.

Олимпиада нәтижелері келесідей бөлінді:

Танылған-Алиферец Александр Александрович

Бірінші орын Сафьянников Денис Сергеевичке бұйырды

Екінші орын Тимур Серікұлы Исмурзиновқа бұйырды.

Үшінші орынды Валентина Михайловна Брусова мен Әлихан Ерқасымұлы Ерполатов бөлісті.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

Практика жетекшісі Матвиенко Юлия Владимировна