«Пластикалық пакеттерді пайдалануды азайту. Экологиялық таза қаптаманың балама түрлері» тақырыбындағы вебинар

Бүгінгі таңда пластик қалдықтары тек қоқыс үйінділері ғана емес, сонымен қатар бүкіл қоқыс қалалары болып табылады.

спикер Бірмағамбетов Наурызбек ұйымдастыруымен өткен «Полиэтилен пакеттерін пайдалануды қысқарту. Қоршаған ортаға қауіпсіз қаптаманың балама түрлері» атты вебинарға Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері қатысты.

Вебинардың мақсаты полиэтилен пакеттерінен бас тартуды насихаттау болды.

Студенттер пластик қалдықтар мәселесін белсенді түрде талқылап, полиэтилен пакеттерін барынша аз пайдалану керек деген қорытындыға келді.