«Отбасы және колледж: өзара қарым-қатынас жасау жолдары»

2021 жылдың 9 ақпанында түлек топтарын қорытынды аттестацияға дайындау шеңберінде ата-аналар жиналысы «Вебинар» платформасын пайдалану арқылы өтті.

Жиналыстың бірінші сұрағы бойынша бөлім меңгерушісі Соколенко А.М. түлек топтарында, соның ішінде  «Машина жасау технологиясы» (түрлері бойынша) 1014000 мамандығы  бойынша дипломдық жобаларды қорғау және  «Элеваторлық, ұн тарту, жарма және жем өндірісі» 1216000 мамандығы бойынша кешенді емтихан тапсыру арқылы қорытынды аттестациядан өту процедураларының сұрақтарына тоқталды.   қарастырылды.

Екінші сұрақ бойынша 4ТЗ-20 тобының кураторы Изделюева С.С. студенттерді қорытынды аттестаттау кезінде кез-келген сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру туралы түсіндірме әңгіме жүргізілді.

Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың алдын алу мақсатында «Таза сессия» акциясы туралы ақпарат жарияланды. Бұл іс-шара Қостанай облысында Қазақстан Республикасының 2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясының іске асырылуын сыртқы талдау және бағалау жөніндегі арнайы мониторинг тобы отырысының Хаттамалық нұсқауын орындау мақсатында жылына екі рет өткізіледі. Акцияға әкімшілік, оқытушылар, топ кураторлары және колледж студенттері қатысады.

Жиналыс барысында үшінші сұрақ бойынша ОӨЖ жөніндегі директордың орынбасары Кстаубаев А.С. сөз алды, ол түлектерді одан әрі жұмыспен қамту, сонымен қатар,  ата-аналарды колледждің әлеуметтік серіктестерінің қол жетімді бос жұмыс орындарымен таныстырды.

Ақпаратты дайындаған механикалық-технологиялық

бөлімнің меңгеушісі  Соколенко А.М.