«Отбасы – адамгершілік пен руханияттың қайнар көзі»

Колледждің тәрбие жұмысында студенттердің ата-аналарымен жұмыс, соның ішінде тренингтік іс-шаралар арқылы маңызды орын беріледі.

11.02.2021 жылы Қостанай жоғары политехникалық колледжінде отбасылық клуб аясында “отбасы – адамгершілік пен руханият көзі” тақырыбында онлайн форматта тренинг өтті.

Іс-шараның мақсаты ата-аналардың қазіргі заманның талаптарына сәйкес шынайы құндылықтардың ішкі жүйесін алу үшін жұмыс істеуге деген ұмтылысын қалыптастыруға ықпал ету болды.

Осы тренинг аясында ата-аналар ситуациялық жаттығулар жасап, ұтымды шешім тапты.

Ата-аналар мен жасөспірімдер арасындағы жанжалды жағдайларды шешуге ерекше назар аударылды. Тренинг соңында ата-аналар қорытынды жасап, осындай іс-шараларды өткізудің маңыздылығын атап өтті.