2021 жылдың 24 ақпанында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде ” оқуға қайда бару керек?”Қостанай қаласындағы № 9 орта мектеп түлектерімен. Кездесу Арнайы пәндер оқытушысы М. К. Сағымбаев қатысуымен өтті.

Кездесуді ұйымдастырушы Сағымбаев М.К. мектеп түлектерін колледждің мамандықтарымен және білім беру бағдарламаларымен таныстырды. Оқушылар колледж мәртебесіне, оқытушылар құрамының деңгейіне және студенттер үшін әлеуметтік қамсыздандыруға үлкен қызығушылық танытты. Оқытушылар түлектермен одан әрі жұмыс істеу үшін чат құрды. Мектеп директорына, сынып жетекшісіне және мектеп түлектеріне қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз.