Қостанай политехникалық жоғары колледжінің 50 жылдығына арналған Counter-Strike: CS:GO чемпионатының екінші күнінің қорытындылары

15 ақпанда Counter-Strike: CS: GO-дің 2-ші күні Қостанай политехникалық жоғары колледжінің 50 жылдығына арналған Қостанай қаласы мектептерінің чемпионаты өтті.

Іс-шараның мақсаты – білім беру мекемелері арасындағы байланысты нығайту, жастардың бос уақытын ұйымдастыру, заманауи ақпараттық технологияларды кеңінен насихаттау, командалық іс-қимыл дағдыларын дамыту, өзара көмек, жылдам бағдарлау, IT-технологиялармен байланысты мамандықтар бойынша киберспортты жақсы көретін жастардың кәсіби бағдары.

№ 1,6,8,14,18,9 мектептері өзара бақ сынасты. Конкурстық тесттер онлайн форматта өтті.

Екінші күннің соңында №1 мектеп чемпионаттың жеңімпаздары атанды.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз, барлық қатысушыларға шығармашылық табыс тілейміз!