Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Психологиялық қолдау және қосымша білім берудің аймақтық орталығы» жұмысы туралы ақпараттық іс-шара.

26 қазанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінде «Өмірге қолынды соз!» Акциясы өтті.

Акцияның мақсаты кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарына облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпарат беру, колледж студенттеріне психологиялық-педагогикалық көмек көрсету, сондай-ақ кәмелетке толмағандар мен ата-аналардың психологиялық сауаттылығын арттыру болды. Іс-шараға қатысушылардың саны 1432 адамды құрады.

Акция барысында педагог-психолог пен әлеуметтік-педагог ватсап желісі арқылы білім беру психологтары мен әлеуметтік педагогтар ватсапты желісі арқылы Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының « психологиялық қолдау және қосымша білім беру аймақтық орталығының» сенім телефоны жайында визиткалар,парақшалар  кураторларға, студенттерге және олардың ата-аналарына таратылды.

Акция нәтижесінде колледждің инстаграмына орналастырылған бейнеролик дайындалды.

Ақпаратты педагог-психолог дайындады: Темирбек А.Б.