Қостанай қаласының СПБ кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы полиция капитаны Разумова В.В. кездесу

2022 жылдың 17 қазанында Қостанай политехникалық жоғары колледжінде студенттік қоғамдастық арасында бопсалаудың алдын алу және жолын кесу мақсатында Қостанай қаласының СПБ кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы полиция капитаны Разумова В.В. 1-2 курстар арасында «Жастар арасындағы құқық бұзушылық пен бопсалаудың алдын алу» тақырыбында дәріс өткізілді. Дәріс барысында инспектор студенттерді Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 194-бабымен таныстырып, бұл бап бойынша қылмыстық жауапкершілік 16 жастан басталатынын түсіндірді.