Қостанай қаласы адалдық алаңы жобасы

«Қостанай қаласы адалдық алаңы» жобасы аясында мектептер мен колледждердің  арасында байқау өтті. Колледж студенттеріне «Сыбайлас жемқорлықтың мемлекеттің экономикалық жүйесіне әсері, сыбайлас жемқорлық құбылыстарының алғышарттары» тақырыбында шығарма – эссе жазу тапсырылды.

УПО-1 тобының студенті  Сағандықов Ильяс белсенділік танытты, шығармасын  байқауға  жіберді. Жетекшісі  қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Бексултанова Алма Қабдырахмановна.

Байқау қорытындысы бойынша Ілияс жүлделі  бірінші  орынға ие болды. Кеше қалалық әкімдікте байқаудың барлық жеңімпаздарын салтанатты түрде марапаттау рәсімі өтті.

Ілияс пен Алма  Кабдырахмановнаны  құттықтаймыз!

Шығармашылық табыс тілейміз!

Project “Kostanay kalasy adaldyk alany”,