Олжас Сүйлеменовтің өмірі мен шығармашылығы

Қазіргі Қазақстанның дамуына үлес қосқан ұлы бабалар мен замандастардың патриоттық рухын, өмірбаянын дамыту – мұның бәрі жас қазақстандықтардың жас ұрпағын тәрбиелеудің ажырамас бөлігі болып табылады.

2021 жылы 20 сәуірде Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенті, балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі балалар өкілдігінің мүшелерінің бірі болып табылатын Антонова Валерия Қостанай ауданының педагогтері ұйымдастырған «Олжас Сүйлеменовтің өмірі мен шығармашылығы» тақырыбындағы әдеби қонақ бөлмесіне қатысты. Қатысушыларға замандасымыз Олжас Сүйлеменовтің өмірі мен шығармашылығы туралы айтылды, содан кейін интеллектуалды викторина өткізілді, оған балалар өкілдігінің барлық мүшелері белсенді қатысты.