Студенттер арасындағы буллингті алдын алу

21.10.2022 Қостанай политехникалық жоғары колледжінде педагог-психолог Сабанова А.Ж. және әлеуметтік педагог Моргунова Е.А. ХП-22 тобында буллинг және кибербуллингтің алдын алу бойынша «Өзіңізді буллингтен қалай қорғауға болады?» тақырыбында әңгіме өткізілді.

Әңгіменің мақсаты студенттер арасындағы буллинг және кибербуллингтің алдын алу болды. Әңгіме барысында бұзақылықтан зардап шексеңіз, қорқытудың куәгері болсаңыз не істеу керектігі, қайда, кімге жүгінетініңіз айтылды. Топтағы қорлауды, кибербуллингті сындарлы шешудің ережелері мен механизмдері бойынша ұсыныстар берілген.