«Өмірді мәнге толтыр!» тренингі

21 қазанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінде педагог-психологтар өзін-өзі тану және бақыт фракциясының студенттері арасында «Өмірді мәнге толтыр!» тренингін өткізді.

Тренингтің мақсаты позитивті ойлауды, белсенді өмірлік ұстанымды, болашаққа көзқарасты қалыптастыру болды.

Іс-шараға қатысушылардың контингенті 16 студентті құрады.

«Әр күн жақсы болмауы мүмкін, бірақ әр күнде жақсы нәрсе бар» – Элис Морзе Эрл.

Позитивті ойлаудың мәні өмірдің кез келген сәтінде қуаныш себебін таба білу және сәтсіздіктерді ұтымды қабылдау, себептерін талдап, оларды құнды тәжірибе ретінде қабылдау.

Позитивті ойлау адамды қоршаған барлық нәрседен пайда іздеуге негізделген. Мұндай адамдар өз мақсатына жетуге тырысып, сәтсіз әрекеттен кейін тоқтамайды. Бұл позитивті ойлауды теріс ойлаудан ажырататын негізгі нүкте.

Тренинг барысында студенттер практикалық жаттығулар арқылы позитивті ойлаудың адам өміріне әсері туралы білді.