Менің отбасымның еңбек әулеті

3 қыркүйекте Қостанай колледжінде екінші курс студенттері арасында Қазақстандағы Еңбек күніне арналған “Менің отбасымның еңбек әулеті” атты дөңгелек үстел өтті.

Іс-шараның мақсаты жас ұрпақтың бойында жоғары рухани-адамгершілік, әлеуметтік және жеке қасиеттерін қалыптастыру және дамыту,білім алушылардың ұрпақтар сабақтастығына жауапкершілікпен қарауды қалыптастыруға уәждемесін дамыту болды.

Дөңгелек үстел барысында студенттер колледждің еңбек әулеттері туралы әңгімелеп берді, сондай-ақ “ЭПСШ еңбек әулеттері ел экономикасына оң әсер етеді”тақырыбында БФФ форматында көрме пікірталас ойынын өткізді.