“Мен және төтенше жағдай”

Әлем адамды өмір бойы күтетін қауіптерге толы. Білім алушылардың экстремалды жағдайларда адамның мінез-құлқы және әрекет ету тәсілдері туралы білімдерін жалпылау мақсатында.

31.01.2023 ж. педагог-психологтар колледж білім алушыларымен “Мен және экстремалды жағдай”тренингінің элементтерімен дәріс өткізді,

Дәрістің басында қауіпсіздік қызметінің бастығы Жуков А.С. “төтенше жағдайларда қауіпсіз жүріс-тұрыс ережелері” тақырыбында сөз сөйледі.

Педагог-психолог Сабанова А. Ж. “пікір аукционы” тақырыбында жаттығулар өткізілді, оның барысында студенттер төтенше жағдайда қауіпті жеңу үшін мінез-құлықты өзін-өзі реттеу сияқты сапа үлкен рөл атқарады деген қорытындыға келді. Білім алушыларға әрқайсысының өзіне қаншалықты сенімді екенін анықтау үшін интроспекция жүргізу ұсынылды.

Педагог-психолог Науменко Т. В. студенттермен экстремалды жағдайларды және ондағы мінез-құлық пен әрекет ету тәсілдерін талдады. Бұл тақырыпты бекіту үшін сурет пен коллаж жасау үшін арт-терапия әдісі қолданылды. Жадынамалар таратумен кездесу қорытындысы шығарылды.