“МҰНЫ БӘРІ БІЛУІ КЕРЕК!»

2024 жылдың наурыздың бірі күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінде, бірінші курс студенттері А-2, Б-4, ПО-5, М-11, М-12, ЭС-23, ПО-6, СТ-7 топтары арасында азаматтық қорғаныс бойынша жарыстар өткізілді.

Білім алушылар АҚ бойынша викторина сұрақтарына жауап берді, АҚ сигналдары бойынша нормативтерді орындады, тыныс алу органдарын жеке қорғау құралдарын (ТОЖҚҚ), теріні қорғау құралдарын (ТҚҚ) киді.

Жарыс қорытындысы бойынша

1-орынды ЭС-23 тобының студенті Боровков Андрей алды,

2-орынды Б-4 тобының студенті Мұхамбет Айдар иеленді,

3-орынды ПО-5 тобының студенті Сапабек Ислам алды.

Күтпеген жерден келген апаттан сақ болу үшін бүгінде әр студент АҚ сигналдары бойынша тез және сенімді әрекет етуі керек. Өзін қорғай білу және зардап шеккендерге көмек көрсете білуі керек.

Ақпаратты дайындаған: Фатхудинов Р.Р.

Нұрқанов М. К.