Колледж жағдайында кәсіби дайындық сапасы

Техникалық пәндер кафедрасының презентациялық онкүндігі аясында арнайы пәндер оқытушысы Сагандыкова Жанаргуль Бисимбаевна, біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты маман «Тұқымдық астық сапасын бағалау» тақырыбында зертханалық-практикалық сабақ өткізді.

Сабақ барысында Ж.Б. Сагандыкова баға жетпес жұмыс тәжірибесі мен кәсіби білімін ТЗ-26 тобының 2 курс студенттеріне берді. Жұмыс формаларының өзгеруі, қолданылатын оқыту әдістері, тапсырмаларды күрделілік деңгейіне қарай саралау студенттердің қызығушылығын сақтап, олардың тәуелсіздігін дамытып, белсенді әрекетке итермеледі. Білім алушылар зерттеу қызметіне арналған жабдықты жүйелі түрде пайдаланады: дәннің ылғалдылығын, заттай салмағын, шынылылығын, дәнмаңыздығын және күлдігін құрамын анықтау. Бұл әрбір студентке кәсіби маңызы бар біліктері мен дағдыларын филиграндық түрде шыңдауға, кәсіпқойлар деңгейінде ұғымдық аппаратпен жұмыс істеуге, әр түрлі жұмыс түрлерін орындау кезінде кәсіби сауаттылықты көрсетуге мүмкіндік береді.

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары И.А. Щербакова

Кафедра меңгерушісі А.Т. Риженко