«Кім маман болғысы келеді» зияткерлік ойыны

12 сәуірде Ғылым күні аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде «Кім маман болғысы келеді» салалық зияткерлік ойыны өтті.

Нан пісіру, макарон және кондитерлік өндірісі мамандығының ХП-19, ХР-20 топтарының екінші курс командалары қатысты.

Бірінші кезеңде «Маман» атағына дейін жаттығу болды, онда студенттер нан пісіру және кондитерлік өнімдер туралы көптеген қызықты фактілерді білді, сонымен қатар шикізат түрлерін анықтады. Екінші кезеңде стандартты емес өндірістік жағдайлар шешілді. Үшінші кезең оқу модульдері бойынша білімдерін сипаттады. Төртінші кезең командада жұмыс істей білу қабілетін көрсетті. Ал атақ үшін күрестің соңғы кезеңінде зияткерлік шабуыл болды.

Командалық ойын қорытындысы бойынша ХП-19 тобының студенттері біріншілікке ие болды.

Матвиенко Ю.В., Иргибаева Д.К.