Кәсіптік бағдар беру жұмысы

2023 жылдың 17 қаңтарында мен Қостанай қаласының № 19 орта мектебінің оқушыларымен болашақ мамандықты таңдауға қатысты кәсіби бағдарлау сұхбатын өткіздім. Болашақ студенттер біздің колледж ұсынатын білім беру қызметтерінің кең ауқымы, қабылдау және қабылдау ережелері, өту балы туралы білді, сондай-ақ оқу қызметінің режимі, стипендия төлеу, колледж студенттерінің мәдени-бұқаралық, спорттық, демалыс қызметі туралы ақпарат берілді. Болашақ мамандықты таңдау бойынша сауалнама жүргізіліп, оқушылар өздерін қызықтырған сұрақтарды қойды. Біздің колледждің мамандықтары туралы буклеттер мен ақпараттар таратылды. Осындай іс-шаралардың арқасында оқушыларға болашақ мамандықты дұрыс таңдап, өздерінің болашақ оқуларына саналы түрде келу жеңілдейді.

Ақпаратты дайындады: А.Ж. Байбулатова