Кәсіптік бағдар беру жұмысы

07.04.2022 ж.  колледж оқытушылары Горпенко Н.А., Рядинская И.А., Альсеитов К. С., Карамурзин Р. М. кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында Алтынсарин ауданының мектептеріне (Щербаков ОМ, Свердлов ОМ, Димитров ОМ, Докучаев ОМ) барды. Әңгімелесу барысында оқушылар колледж мамандықтары, оқуға түсу шарттары, студенттік активтің қызықты және мазмұнды өмірі, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері туралы ақпарат алды. Мектеп басшыларына, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарларына қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз.

Ақпаратты дайындаған: Горпенко Н. А., Рядинская И.А.