Кәсіптік бағдар беру жұмысы

2024 жылдың 18 сәуірінде Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары К. Е. Искаков, Д.К. Иргибаева, С. С. Изделюева және Е. Т. Риженко Қостанай ауданы білім бөлімінің, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының “Майкөл жалпы білім беретін мектебі” және “Шеминов жалпы білім беретін мектебі” КММ 9 сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді. Оқушыларды колледждің ұсынылған мамандықтарымен егжей-тегжейлі таныстырып, оқушыларға әрі қарай танысу және шешім қабылдау үшін үгіт-ақпараттық материал ұсына отырып, кәсіптік бағдар беру кездесуін аяқтады.

Материал дайындалды: Изделюева С.С., Риженко Е.Т.