Кәсіптік бағдар беру

19 қараша күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінің технолог студенттері Дарья Дорошенко және Александр Шевченко өздерінің еңбек нарығындағы кәсіптерінің сұранысқа ие екені жайлы 9А және 9Б сынып оқушыларымен кездесуде баяндады. Оқытушылар Ю.В.Щукин және Н.К.Бекишев мамандықтар бойынша бюджет негізінде оқу мүмкіндіктерімен, қосымша білім берумен, спорттық секцияларының жұмысымен таныстырды. Оқытушылар колледжде өткізілетін кәсіптік сынамаларының кестесімен таныстырып, оқушыларды қатысуға шақырды.

Ақпарат А.Сегізбаева дайындады