Кәсіпқойлар әрдайым трендте

Техникалық пәндер кафедрасының презентациялық онкүндігі аясында арнайы пәндер оқытушысы Риженко Екатерина Терентьевна ТЗ-22 тобының 4 курс студенттерімен «Белгілі бір рецепт әзірлеу үшін құрама жем өндіру схемасын жасау» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Студенттер сабақ басынан бастап топтық жұмысқа белсене араласып, ұсынылған тапсырмаларды талқылап, педагог қойған міндеттерді шешу және қойылған мақсаттарға қол жеткізу үшін іс-әрекеттерді таңдауды дәлелдеді.

Жобаларды әзірлеу, студенттерге топтық жұмыс барысында бар білімдерін жинақтауға, оларды жаңа жағдайда қолдануға, мәселені шешуге жедел жауап беруге мүмкіндік берді. Айта кету керек, студенттер құрама жем компоненттерін тазарту, ұнтақтау, мөлшерлеу және араластырудың технологиялық процестерінің реттілігін әзірлеу кезінде стандартты емес ойлауды көрсете отырып, жұмысқа креативті келді. Топ спикерлерінің сөз сөйлеуі және топ мүшелерінің толықтырулары барлық қатысушыларға студенттердің таңдаған біліктілігі бойынша еңбек қызметіне кәсіби дайындық деңгейін бағалауға мүмкіндік берді.

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары

И.А. Щербакова