Халықаралық әйелдер күні

Халықаралық әйелдер күні – көктем, махаббат, сұлулық мерекесі. Мереке қарсаңында студенттік өзін – өзі басқару және колледж оқытушылары Халықаралық әйелдер күніне арналған концерт дайындады.

Іс-шараның негізгі мақсаты-ұрпақтар қауымдастығын, патриотизмді және ата-аналарға , әжелерге, аналарға, қыздарға құрмет көрсетуді, мейірімділік сезімін дамытуды, адамдарға қуаныш сыйлауға деген ұмтылысты тәрбиелеу.

Колледж директоры Каткенов Кусаин Амангелдіұлы әйелдерді, қыздарды, аналарды көктемгі мерекемен шын жүректен құттықтады . 8 наурызды колледжде тойлау құттықтағандар үшін де, құттықтағандар үшін де жарқын және есте қаларлық оқиға болды. Концертте студенттер мен ер оқытушылар колледжіміздің нәзік жартысын әндермен, өлеңдермен, билермен құттықтап, гүл сыйлады.