«Фрейд балалары» психологиялық клубы

11 сәуірде колледждің педагог-психологтары Науменко Т.В. және Утебекова С.Г. «Фрейдтің балалары» психологиялық клубының студенттерімен апта сайынғы кездесу өтті. Шара басында жаңа қатысушыларды қарсы алды. Әрі қарай студенттер әрқайсысы соңғы кездесуден бері өткен аптада болған жақсылықтарымен бөлісті.

Утебекова С.Г. уақыт шегі бар вербалды емес қарым-қатынасты дамыту мақсатында «Жылдам өзгерту» жаттығуын өткізді.

Науменко Т.В. «Қиындықтар мен мүмкіндіктер» метафоралық ассоциативті карталар қолдану арқылы тренинг өткізді, оның барысында студенттер өмірінде қиындықтар тудыратын жағдайларды айтты, ал қалған қатысушылар оларды шешу жолдарын ұсынды.

Кездесу соңында рефлексия болды.