Еріксіз темекі шегу денсаулыққа зиянды

Жасөспірімдердің денсаулығын сақтау – қазіргі қоғамның басты міндеттерінің бірі. 10.11.2020 ж  Қостанай политехникалық жоғары колледжінде «Темекі шегу алдын алу» тақырыбында онлайн-дәріс өткізілді.

Іс-шараның мақсаты: шылымдык қоспалар тез еліктіреді. Алғаш рет тұтынғаннан кейін психикалық, одан кейін физикалық тәуелділік пайда болады. Дәріс барысында 3 емхананың бағдарлама үйлестірушісі Чингинина Р. келесі мәселелерді атап өтті:  шылым шегуден қорғануға көмектесетін қажетті ақпараттар берілді . Іс-шара соңында студенттерге салаватты өмір үстау, темекітәеуелдік – қоғам ауруы екені әбден анық, одан құтылу қажет. Бірақ ол үшін әркім ойлануы керек, не жақсы- шылым шегу кіріптарлығынан бостандық немесе оған тәуелділік.Ақпаратты колледждің медициналық қызметкері Мулдагалиева А.Р. дайындады.