Эмоционалды күйіп кетудің алдын алу үшін «Сен бәрін істей аласың» тренингі.

аласың» тренингі.

2022 жылдың 14 қазанында Қостанай политехникалық жоғары колледжінің психологтары мен әлеуметтік педагогы колледж оқытушыларына «Педагогтың эмоционалды күйіп қалуының алдын алу» тақырыбында психологиялық тренинг өткізді.

Іс-шараның мақсаты мұғалімдерді өзін-өзі реттеу әдістерімен таныстыру, психологиялық денсаулықты болдырмау, мұғалімнің эмоционалды күйіп қалу деңгейін төмендету, педагогикалық ұжымның ұйымшылдық деңгейін арттыру болды.

Тренинг барысында колледж оқытушылары жаттығуларға қызығушылықпен белсенді қатысты. Қатысушылар стресспен күресуге ықпал ететін факторларды анықтады, педагогикалық қызметтің жағымды жақтарын жүзеге асырды, эмоционалдық көңіл-күйлерін көтерді. Тренингтен кейін мұғалімдер өзіне деген сенімділіктің жоғарылағанын және күйзеліс деңгейінің төмендеуін атап өтті.