Дипломдық жұмыс – дайындық сапасының көрсеткіші

Бекітілген кестеге сәйкес, 2022 жылдың 03.06. бастап Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Қостанай жоғары  политехникалық колледжі» КМҚК-да:

• 06120100 «Есептеу техникасы және ақпараттық желілер (түрлері

бойынша)», біліктілігі 5АВ06120101 Есептеу техникасы және ақпараттық желілердің қолданбалы бакалавры;

• 06130100 «Бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)»,

біліктілігі 4S06130103 Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеуші;

– 07130700 «Электромеханикалық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану (түрлері және салалары бойынша)»,  біліктілігі 4S07130704 Техник-электромеханик;

• 07130200 «Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша)», біліктілігі

4S07130202 Техник-электрик мамандықтары бойынша бітіруші топтарда

дипломдық жобаларды алдын ала қорғау басталды.

Дипломдық жобалар бекітілген тақырыптарға сәйкес орындалды, олардың мазмұны өзекті және қала мен облыстың көптеген кәсіпорындарында өндірістік процестер аймағын кеңейту үшін пайдаланылуы мүмкін.

Студенттер алдын-ала қорғау барысында дипломдық жобаның мәнін шебер ашты, кірістіліктің экономикалық есептеулерін, табыстылықты және ұсынылған инновациялардың өтелу мерзімдерін көрсетті. Баяндалған материалды неғұрлым ыңғайлы қабылдау үшін, әрбір білім алушы орындалған жобаның ерекшеліктеріне комиссия мүшелерінің назарын аудара отырып, презентациялық материалды көрсетті.

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары

ИА. Щербакова