“Діни экстремизм және терроризм Қазақстанның ұлттық қауіпсіздігіне қатер ретінде”

11 наурызда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері арасында діни экстремизм көріністерінің алдын алу бойынша дәріс өткізілді. Іс-шараның тақырыбы: “Жастар және діни экстремизм көріністерінің мәселелері”.

Іс-шараның мақсаты діни қатынастар, барабар өзін-өзі бағалау, дұрыс таңдау жасау, адамгершілік сипаттағы өмірлік мақсаттар қою және оларға қол жеткізуге ұмтылу саласындағы білімді қалыптастыру болды.

Іс-шараны ИРГ мүшесі Б.Б. Байгентов өткізді. Спикер жалған діни ұйымдардың қауіптілігі, деструктивті культтердің белгілері, жалған діни топтардың мүшелерімен кездесу кезіндегі мінез-құлық ережелері туралы айтты. Семинарға электротехникалық бөлімшенің 3 курс студенттері қатысты.

Ақпаратты қоғамдық пәндер оқытушысы Б. Б. Байгентов дайындады