Деструктивті және жалған діни ағымдар: белгілері мен қауіптілігі”

14 ақпанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері арасында діни экстремизм көріністерінің алдын алу бойынша кездесу өткізілді. Дәріс тақырыбы: “деструктивті және жалған діни ағымдар: белгілер мен қауіп”.

Іс-шараның мақсаты діни қатынастар, барабар өзін-өзі бағалау, дұрыс таңдау жасау, адамгершілік сипаттағы өмірлік мақсаттар қою және оларға қол жеткізуге ұмтылу саласындағы білімді қалыптастыру болды.

Кездесуді облыстық АТТ мүшесі М.С. Түйғанов өткізді, Спикер жалған діни ағымдардың қауіптілігі туралы айтты. Іс-шараға ақпараттық-экономикалық бөлімшенің 1 курс студенттері қатысты.

Ақпаратты қоғамдық пәндер оқытушысы Б. Б. Байгентов дайындады