“Біз салауатты өмір салтын таңдаймыз” атты тренинг

2020 жылдың 5 наурыз күні “ПБЗ қолданудың алдын алу (алкоголь, темекі шегу қоспалары және синтетикалық есірткілер, спайстар)”тақырыбында тренинг өткізілді.

Іс-шараның мақсаты-студенттердің зиянды әдеттер туралы түсініктерін тереңдету, темекіге, алкогольге, есірткіге қарсы тәрбие беру, салауатты өмір салтын насихаттау.

Тренинг барысында студенттер зиянды әдеттердің (темекі шегу, алкоголизм, нашақорлық) зардаптарымен танысты, зиянды әдеттерге қарсы тұруға үйренді. Суденттерге психоактивті заттардың адам ағзасына әсері туралы түсіндірілді. Студенттер осы тақырыпты белсенді түрде талқылап, түрлі жаттығуларға қатысты. Тренинг соңында студенттермен рефлексия жасалды, онда олар ПБЗ-ны қолдануға өз көзқарасын білдіріп, жеткізді.

Ақпаратты дайындаған педагог-психолог В. Р. Туленова