БІЗ ӘР ТҮРЛІМІЗ-БІЗ БІРДЕЙМІЗ

07.10 бастап. 2020 жылы ЭМ-6, ЭМ-7 топтарында “Біз әр түрліміз – біз бірдейміз”тақырыбында сабақ өтті.

Сабақтың мақсаты-бір-біріне деген толерантты қарым-қатынасты қалыптастыру, басқасын қабылдауға деген көзқарас, эмоционалды байланыстарды, төзімділік пен құрмет тәжірибесін берудің маңыздылығын түсіндіру.

Әңгіме барысында қатысушылар толеранттылық ұғымына анықтама берді. Студенттер өздерінің жеке мысалдарында, өмірлік жағдайларында айналасындағы адамдарға қатысты төзімділік маңызды рөл атқаратыны туралы айтты. Себебі бейбітшілік пен конфликтік жағдайлардан сақтану үшін компромисті әдісі болып келеді. Осы формалар арқылы студенттер топтарда жұмыс істеу арқылы логикалық және сыни ойлау қабілеттерін жетілдірді.

Ақпаратты дайындаған педагог-психолог: Туленова В. Р.