Біз есімізде, біз мақтан тұтамыз

Бүгінгі таңда жастарды патриоттық тәрбиелеу міндеті өзекті. Ересектердің міндеті-жас ұрпаққа өз Отаны үшін, өз халқы үшін мақтаныш сезімін, майданда да, тылда да өзін аямай соғысқандардың бәріне құрмет сезімін ояту.

Қазақстандық патриотизмнің жүйе құраушы элементі ретінде тарихи мұраны сақтау, жастарды жалпыұлттық бірлік құндылықтары және туған елдің тарихын құрметтеу негізінде тәрбиелеу Қазақстанның қалыптасуында басты орын алады.

Ұлы Жеңіс күнінің 77 жылдығын мерекелеу қарсаңында 5 мамырда Жеңіс саябағында Қостанай политехникалық жоғары колледжінің еріктілері ” біз есімізде, біз бірінші курс студенттері үшін қаламыз.

Іс-шараның мақсаты-өскелең ұрпақты Ұлы Отан соғысымен және қазақстандықтардың Жеңіске деген рөлімен таныстыру, жастар арасында бүгінгі ұрпаққа үлгі болып табылатын батырлардың бейнелерін насихаттау.

Маршруттық парақтардан кейін балалар бес тапсырманы орындады. Олардың әрқайсысы-бұл білімді тексеру және командада жұмыс істеуге дайын болу. Студенттерді Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске үлес қосқан Қостанай облысының оқиғаларына, фактілеріне, соғыстарына, батырларына арналған қызықты танымдық тапсырмалар күтті.

Квест ойынының нәтижелері бойынша ПО-2 тобы – бірінші орын, по-1, ЭС-19, Э-13 топтары – 2 орын, СТ-5, м-9 топтары – 3 орын алды.

Квест-ойынды өткізу балалар үшін өте пайдалы іс-шара болып табылады, өйткені қызықты ойын түрінде қатысушыларды Ұлы Отан соғысының тарихи оқиғаларымен таныстыруға, жастарға аталарының ерліктерін еске түсіруге және соғыстың барлық батырлары туралы тарихи естеліктерді сақтауға мүмкіндік береді!