Бейімбет Майлин ауданының мектептеріне кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

13 сәуірде  колледж оқытушылары Бейсенова Х.Б,. Горпенко Н. А,. Умаров М. С, Моргун В.И., Бейімбет Майлин ауданының мектептеріне кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Колледж оқытушылары  Бейімбет Майлин ауданының білім бөлімінің «Набережная жалпы білім беретін мектебі” КММ; Бейімбет Майлин ауданының білім бөлімінің «Красносельская жалпы білім беретін мектебі” КММ; ” Майская орта мектебі” КММ; Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің «Б. Майлин атындағы жалпы білім беретін мектебі” КММ,” Б. Майлин атындағы жалпы білім беретін мектебі “КММ. Бейімбет Майлин ауданының білім беру бөлімі” КММ, “Бейімбет Майлин ауданының білім беру бөлімінің № 1 Тобыл жалпы білім беретін мектебі” КММ, “Бейімбет Майлин ауданының білім беру бөлімінің «Тобыл жалпы білім беретін мектебі” КММ » мектептерін аралап шықты.

Оқушыларға экономист-бухгалтер, стандарттау технигі, техник-электрик, техник-технолог, техник-механик, электромеханик, техник-бағдарламашы мамандықтары, оқыту мерзімдері, оларды қалай және қайда оқытатыны туралы ақпарат жеткізілді. Сондай-ақ оқушыларға оқуға түсу үшін ақпарат жазылған брошюралар мен буклеттер ұсынылды.

Оқушылар колледж мәртебесіне, оқытушылар құрамының деңгейіне және студенттер үшін әлеуметтік қамсыздандыруға үлкен қызығушылық танытты.

Мектеп басшыларына, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарларына және түлектерге қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз.