Қазақстандық патриотизм және дін

2020 жылдың 22 желтоқсанында бірінші курс студенттерімен “Қазақстандық патриотизм және дін”тақырыбында онлайн-әңгіме өткізілді.

Әңгіменің мақсаты Отан тарихына деген қызығушылықты дамыту, патриотизм мен азаматтық сезімін қалыптастыру, колледж студенттерінің руханиятына және ел алдындағы жауапкершілікке тәрбиелеуге ықпал ету болды.

Іс – шара барысында тәуелсіздік алғаннан бастап бүгінгі күнге дейінгі мемлекетіміздің өміріндегі негізгі кезеңдер айтылды. Н.Ә. Назарбаевтың Қазақстанның жетістіктеріне қосқан жеке үлесі және оның тұлғасының тарихтағы рөлі көрсетілді. Нәтижесінде Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың құрылуы интеграциялық процесс қасиетті болды. Президенттің Қазақстан халқына “Нұрлы Жол” Жолдауының негізгі бағыттары түсіндірілді.

Студенттер діндердің түрлерін ажырата білуге ​​үйренді, патриоттық пен азаматтық сезімі дегенді түсінді.

Бұл әңгімеге Э-12 тобының студенттері, 25 адам қатысты.