«Қара жорға» бірыңғай би флешмобы

Наурыз – мереке ұлттық сәйкестікке және үйлесімділікке, құт-береке мен бірлігі мерекесі.

Наурыз мейрамын мерекелеу іс-шаралар жоспары шеңберінде колледж студенттері 17 наурызда  техникалық және кәсіби білім беру ұйымдары арасында өткен «Қара жорға» бірыңғай би флешмобына қатысты.

Іс-шараның мақсаты жалпыұлттық келісім мен қазақстандық патриотизмді нығайту, рухани құндылықтарды жаңарту және мереке мазмұнын жаңарту, байыту болып табылады.

Бірінші курс студенттері облыстық флешмобты қолдады және қазақтың ұлттық биі «Қаражорғаны» биледі. Биді орындау тек қана біздің колледждің білім алушыларын ғана емес, соынымен қатар, Қостанай облысы колледждерінің студенттерін де біріктірді және  ынтымақтастырды.