Алғыс айту күніне арналған бейнероликтер байқауының жеңімпазы

2016  жылдан бастап Қазақстанда 1 наурыз Алғыс айту күні ретінде тойланады. Бұл – барша қазақстандықтардың бір-біріне деген мейірімділігі, достығы және сүйіспеншілігі күні.

Алғыс айту күніне орай колледжде түрлі іс-шаралар ұйымдастырылды: «Әлемді мейірімді ет» акциясы, «Мен ризамын…» бейне челлендж.

Сондай-ақ,  Қостанай облысы Қазақстан халқы ассамблеясы  және  ҚМУ «Қоғамдық келісім»   Қостанай облысы әкімдігінің әлеуметтік даму басқармасымен  бірлесіп  ұйымдастырған, алғыс күніне арналған облыстық конкурсына колледж студенттері  қатысты.

Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенті   Ивашешин Владтың жазған  жұмысына    1936-1943)  жылдар аралығында Қазақстан аумағына жер аударылған репрессияға ұшыраған халықтар өміріндегі қазақ отбасыларының рөлі туралы еңбегі  1 орынға ие болды.

Владты жеңісімен құттықтап, одан әрі шығармашылық табыс тілейміз!