Алғыс айту күні

Алғыс айту – елдегі тыныштық пен ынтымақтың, Қазақстандықтардың бір-біріне деген достығы мен ыстық ықыласын білдіреді. Өйткені Қазақстан жерінде түрлі этнос өкілдері аралас-құралас, тату өмір сүріп келеді. Бұл күн –түрлі этнос қана емес, әр қазақстандықтың бір-бріне деген құрметін, сыйластығын білдіретін күн.

Алғыс білдірудің маңызы өте зор. Біреудің шынайы алғысына бөлену адамға үлкен рухани әсер береді. Алғыс білдіру адамдар арасындағы өзара құрметті көрсетеді.Алғыс айта білу адамның өз мәдениеттілігін, қарым қатынас мәдениетінің жоғарылығын білдіреді.

Алғыс айту күніне орай колледждің медбикесі Аманжулова Улбике Қыдырбаевнаны 1Б-4 тобының студенттері құттықтап, жылы лебіздерін білдірді.

1Б-4  тобының кураторы:                        Ахметжанова Д.К.

#оқуағарту #алғысайту