Акция ” егер қиын болса-жай қоңырау шалыңыз»

30 сәуір мен 03 мамыр аралығында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының “өңірлік психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы” КММ қызметі туралы “егер қиын болса-жай қоңырау шал” ақпараттық-түсіндіру акциясы өтті.

Акцияның мақсаты-кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру, колледжде білім алушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету, сондай-ақ кәмелетке толмағандар мен ата-аналардың психологиялық сауаттылығын арттыру.

Іс-шараға қатысушылар контингенті 1817 адамды құрады.

Акция барысында педагог-психологтар кураторларға, білім алушыларға және олардың ата-аналарына визиткалар, парақшалар, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының “өңірлік психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы” КММ сенім телефонын таратты.

Акция қорытындысы бойынша студенттер, колледж педагогтері, сондай-ақ студенттердің ата-аналарына өмірлік қиындықтарды жеңуге, күйзелісті жеңуге, өзін-өзі бағалауды арттыруға, сондай-ақ жасөспірімдерді әдеттегі оқу режиміне қайтаруға көмектесетін ұсыныстарымен танысты.

Ақпаратты дайындаған педагог-психологтар: Кожевина Ш. Ш.,

Темирбек А. Б.