«А.Байтұрсынов атындағы мұражайға саяхат»

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында, ұлы қазақ қоғамдық қайраткері Ахмет Байтұрсыновтың 145 жылдық мерейтойын атап өтуіне орай Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенттері үшін Қостанай мемлекеттік университеті жанында А.Байтұрсынов атындағы мұражайына саяхат ұйымдастырылды.

Мұражай қызметінің мақсаты қазақ халқының ұлы көсемі Ахмет Байтұрсынов өмірінің үлгісінде студенттік жастардың ұлтжандылық қасиеттерін тәрбиелеу болып табылады.

Мұражай топтамасында қызықты экспозициялар, кеңес дәуірінен кейін түкпір-түкпірден жиналған материалдар ұсынылған.

Экскурсия қатысушылары қазақ халқының еңбек етудің дәстүрлі заттарымен таныса алды, өз көздерімен ұлы Алаш Ордасына тиесілі бірегей эскпонаттарды тамашалады.

Экскурсияға қатысқан білім алушылар қазақ халқының ескі жазбалары мен тұрмыстық заттарына тәнті болды.

Ақпаратты Матвиенко Ю.В. дайындады