2021 жылдың 19 наурызында Қостанай жоғары политехникалық колледжінің алғашқы кәсіподақ ұйымы Наурыз мейрамы қарсаңында колледж қызметкерлері арасында ұтылыссыз ұтыс ойынын өткізді.  Іс-шараның мақсаты ұжымды біріктіру және мереке қарсаңында жайлы атмосфераны құру, ҚЖПК кәсіподақ мүшелерінің санын көбейту және алғашқы кәсіодақ ұйымында уәжін аттыру болып саналады.

Ұтылыссыз ұтыс ойынына барлық кәсіподақ мүшелері қатысты. Ұтыс сыйлықтары ретінде олар үй шаруашылығында қажет болатын сыйлықтар алды: ыдыс жиынтықтары,  блендерлер, фендер және т.б. Сонымен қатар, «Деп» ЖШС компаниясынан азық-түлік алды.

Ұтыс ойынының барлық жеңімпаздарын құттықтаймыз және барлық кәсіподақ мүшелеріне құрметімізді жеткіземіз. Көктемгі мереке- Наурыз құтты болсын! Наурыз әр отбасының достық, бір-бірін құрметтеу және түсіністік қабырм-қатыстарын нығайтсын! Әр отбасына бақыт, шаттық және қуаныш әкелсін!