20 наурыз- Ұлттық ойындар күні.

Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Наурыз мейрамы қарсаңында ұлттық ойындар өткізілді. Басты мақсатымыз: қазақтың ұлттық ойындарын кеңінен насихаттау, қазақ халқының салт-дәстүріне, әдет-ғұрыптарына қызығушылықты қалыптастыру. Колледж студенттері “Асық ату”, “Тоғызқұмалақ”, “Арқан тарту”, “Қол күрес” сияқты ұлттық ойындарына қатысты. Жарыс 1-4курс студенттері арасында өткізілді.Барлығы 450 қатысушы болды.

Тогыз кумалак:

1 место-Омаров Амир, группа ПО-1, 2 место-Костырев Вячеслав, группа БТП-4, 3 место-Тойгарин Айдын, группа ПО-5

Кол курес (юноши):

1 место-Жаксалак Есенбол, группа ЭС-17, 2 место-Әлибек Шынгысхан, группа Б-3, 3 место-Капенов Бекзат, группа ЭС-19

Кол курес (девушки):

1 место-Градцева Ксения, группа ТЗ-28, 2 место-Осадчая Екатерина, группа ТЗ-28, 3 место-Чехова Марина, группа ПО-7

Аркан тарту (1 курсы): 1 место-М-11, 2 место-М-12, 3 место-ПО-6

2-4 курсы: 1 место-ЭС-21, 2 место-ЭС-19, 3 место-ЭС-20

Асык ату:

1 место-Капенов Бекзат, группа ЭС-19, 2 место- Кайырбек Улан, группа ЭС-19, 3 место- Идильбаев Алдияр, группа Э-14

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер құрмет грамоталарымен марапатталды. Барлық қатысушылар күш-қуат пен жақсы көңіл-күйге ие болды. Жарыс нағыз спорт, денсаулық және жастар мерекесіне айналды!