«Оқушылардың ата-аналарымен кездесу

«Колледждегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат» тақырыбында. «Колледждегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат» тақырыбындағы колледждің 1-4 курс студенттерінің ата-аналар жиналысы заң кеңесшісі Р.Мусаиновамен. Іс-шараның мақсаты – сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық үшін жауапкершілікті қамтамасыз ету, сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы дамыту. Өз сөзінде Мусаинова Р.Ж. Колледждің заң кеңесшісі колледж жұмысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы ішкі құжаттаманы (сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандарт, сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат, комплаенс қызметі ережелері, әдеп кодексі және т.б.) қолдану және студенттердің міндеттілігі туралы айтып өтті. академиялық адалдық принциптерін ұстану. Ата-аналардың назары колледждің сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаты алынған білімнің сыбайлас жемқорлыққа қарсы иммунитетті қалыптастыруға бағытталғандығына аударылады.