«Кондитер ісі» құзіреттілігі

2020 жылдың қыркүйек айының 29-30 аралығында  Қостанай жоғары политехникалық  колледжінде «Кондитер ісі» құзіреттілігі бойынша Worldskills Қостанай – 2020  өңірлік чемпионаты өтті.

«Кондитер ісі» құзіреттілігі  бойынша  сайысқа  Қостанай облысының

колледждерінен 5 студент қатысты.

Тоғызбай Қабденұлы Ұяжан

«Қостанай жоғары политехникалық  колледжі» КМҚК

Карина Фаритовна Шайхетдинова

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті

Кристина Викторовна Головина

«Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі» КМҚК

Асемгуль Галымжанқызы Мендыгалиева

кәсіпорын

Елена Дмитриевна Пивоварова

ҚИнЭУ колледжіі

Алаңда бас сарапшы  Балгужинова Ж.Е. болды. Сонымен қатар алаңда тәуелсіз сарапшы, А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің оқытушысы   Саидов А.М жұмыс жасады.

Сайыстың тапсырмалары ұлттық чемпионат  WS-2019 тапсырмаларына сай болды.      Барлық тапсырмалар модульдерге бөлінді.  Бірінші күні модул- А пирожныйлар дайындау

модуль В – кәмпиттер дайындау. Әр өнімге қойылған талап түсі, дәмі, тақырыбы барлығы нақтыланып берілген.

Екінші күні модуль С и Д бойынша жұмыс жалғасты. Екі қабатты тортты дайындау және модельдеу ( мастикамен жұмыс)

Зертхана үшін «Жас маман» жобасы аясында жаңа замануи арнайы жабдықтар сатылып алынды. Әр қатысушыға жұмыс орны берілді. Әр қатысушы жаңа арнайы жабдықпен жұмыс жасады. Қатысушылар  да, сарапшылар да  біздің  зертханамыздың жабдықталуына өз ризашылықтарын білдірді.

Worldskills  Қостанай – 2020  өңірлік чемпионатының   «Кондитер  ісі»   құзіреттілігі  бойынша  лайықты жеңімпаздар анықталды

Тоғызбай ҚабденҰлы Ұяжан

«Қостанай жоғары политехникалық  колледжі» КМҚК

Карина Фаритовна Шайхетдинова

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті

Кристина Викторовна Головина

Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі» КМҚК

Бас сарапшы Балгужинова  Ж.Е.