«Біздің есімізде…» атты онлайн акциясы

16 сәуірден 7 мамырға дейін Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған «Біздің есімізде…» атты патриоттық онлайн акция өткізілді.

Акцияның мақсаты жас ұрпақтың азаматтық сана-сезімдерін дамыту, патриоттық сезімдерін тәрбиелеу және Отанымыздың тарихи мұрасына құрметпен қарауға тәрбиелеу, студенттердің туған өлкенің жауынгерлік өткеніне деген қызығушылығын арттыру болып табылады.

«Біздің есімізде…» атты акциясы Ұлы Жеңіске арналған өлеңдерді, әндерді орындау, эссе жазу, Ұлы Отан соғысының батырлары туралы бейне жазу болды. Акцияға 300-ден астам адам қатысты. Қатысушылар үлкен дайындықпен келіп, шығармашылықпен жұмыс таңқалдырды қазылар алқасы мүшелерінің өзінің шынайылығымен, түрлі техник орындау, көркемдік айналады.

Акцияға СТ-4, ТЗ-24, Тп-24, Эс-15, Э-11, ЭС-14, ТП-25, М-7, ХП-14, Э-9, ТЗ-20, М-8 топтарының студенттері белсенді қатысты.

Барлық бейнелер Instagram әлеуметтік желісінде орналастырылған: kpvk_official