Біз салауатты өмір салты үшінбіз

15.11.2019 жылы ХП-14 тобында «Біз салауатты өмір салты үшінбіз» тақырыбында  ашық тәрбие сағаты өткізілді.

Тәрбие сағатының мақсаты табиғаттың адам баласына сыйлаған басты  байлығы, денсаулықты сақтаудың бірден-бір дұрыс жолы – зиянды, жат қылықтардан аулақ болып, салауатты өмір сүру  екендігін ұғындыру.

Студенттер  үш топқа бөлініп, топ бойынша ұжымдық тапсырмаларды орындады. Әр топ жағдаяттық сұрақтар бойынша көрініс көрсетіп, салауатты өмір салты туралы ойларын ортаға салды.Салауатты өмірдің басты ұстанымы спорт  болғандықтан сабақ    флешмобпен аяқталды. Студенттер   тәрбие сағатынан керекті ақпарат және  жақсы әсер  алды.

Ақпаратты дайындаған:

қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы Бейсенова Х.Б.